Відбулася робоча зустріч з членами Громадської ради при Броварській районнній державній адміністрації

опубліковано 27 квіт. 2018 р., 03:34 Інформаційно-довідковий центр

26 квітня 2018 року у малому залі Броварської районної державної адміністрації керівник апарату Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова провела робочу зустріч з членами Громадської ради, на якій довела до відома присутніх розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 26.04.2018 № 418 «Про дострокове припинення діяльності Громадської ради при Броварській районній державної адміністрації».

Броварська районна державна адміністрація
Київської області

від 26 квітня 2018 року № 418

м. Бровари

Про дострокове припинення
   діяльності Громадської ради
   при Броварській районній
   державної адміністрації

Відповідно до ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.10-1 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, у зв’язку з непроведенням засідань Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації протягом двох кварталів:

1. Достроково припинити повноваження Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації (далі – Громадської ради).

2. Утворити протягом 15 календарних днів ініціативну групу з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу Громадської ради.

3. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та комунікацій з громадськістю забезпечити висвітлення даного розпорядження на офіційному сайті райдержадміністрації.

4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Прянішнікову К.В.

Голова адміністрації                                                             (підпис)                                             М.Ф. Клименко