Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 18 вер. 2017 р., 01:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 02:01 ]

18 вересня 2017 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації заступник голови Ю.С. Плакся провів розширену оперативну нараду.

В нараді взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Нараду розпочали з інформації заступника головного лікаря Броварської ЦРЛ А.В. Бурого щодо надзвичайної ситуації відносно збору та вживання грибів населенням Броварського району.

Вирішили:
   - розмістити в ЗМІ інформацію щодо небезпеки вживання грибів.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан транспортного обслуговування на території Броварського району.

Вирішили:
   - провести спільну нараду з перевізниками щодо перевезення дітей шкільного віку з с. Літочки до с. Літки;
   - розглянути питання щодо співфінансування з Київською обласною державною адміністрацією програми «Шкільний автобус».

2. Про діяльність навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Броварського району.

Вирішили:
   - посилити роботу щодо пошуку спеціалістів навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Броварського району.

3. Про хід підготовки об’єктів соціально-культурного призначення до опалювального сезону 2017-2018 року.

Вирішили:
   - вивчити питання можливості передачі газових господарств амбулаторій та ФАПів на обслуговування сільських та селищних рад.
   - зібрати проблемні питання об’єктів соціально-культурного призначення та провести нараду спільно з керівниками газового господарства, начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, головним лікарем КЗ БРР Броварського РЦПМСД та головами сільських, селищних рад.
І
   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

Вирішили:
   - зібрати робочу групу та спільно з службами, які забезпечують життєдіяльність району та головами сільських, селищних рад провести обстеження шкіл, амбулаторій та ФАПів, будинків культури на предмет відповідного електричного та газового забезпечення.