Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 2 жовт. 2017 р., 03:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 жовт. 2017 р., 04:35 ]

02 жовтня 2017 року
в приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.

В нараді взяли участь: заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Відповідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Інформація про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури

2. Про надання субсидій населенню Броварського району.

3. Про хід виконання призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на жовтень-листопад 2017року.

Вирішили:
   - сільським головам, начальникам військово-облікових столів  посилити роботу щодо осіннього призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом;
   - військовому комісаріату скласти графік виїзду комісії в населені пункти району щодо оповіщення військовозобов’язаних.

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Голова адміністрації М.Ф. Клименко підняв питання щодо вилучення 5 дітей із сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах(с.Требухів). Броварському відділу поліції спільно зі службами райдержадміністрації доручено вести постійний контроль за перебуванням дітей.

В зв'язку з загостренням пожежної безпеки в країні та безпосередньо в районі:
   - проаналізувати системи протипожежної безпеки в навчальних закладах Броварського району;
  - на офіційному сайті адміністрації та в міськрайонній газеті «Нове життя» розмістити оголошення про надання комерційних пропозицій щодо забезпечення протипожежної безпеки в закладах освіти;
  - підготувати звернення до військових частин району щодо надання інформації про стан пожежної безпеки частин.