Відбулася розширена оперативна нарада

опубліковано 2 квіт. 2018 р., 04:05 Інформаційно-довідковий центр
   02 квітня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів  розширену оперативну нараду.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голов райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

На порядок денний винесено такі питання:
   1. Інформація про протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей (загальноосвітні школи, дитячі садочки, церкви, будинки культури) на території району.
   Вирішили:
   - інформацію про протипожежний стан об’єктів з масовим перебуванням людей (загальноосвітні школи, дитячі садочки, церкви, будинки культури) на території Броварського району взяти до відома;
   - надати детальний перелік необхідних першочергових заходів для забезпечення відповідної пожежної безпеки в навчальних закладах, церквах, будинках культури та медичних закладах.

2. Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.
   Вирішили:
   - інформацію про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району взяти до відома;
   - сільським, селищним радам розробити програму заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ;
   - розпочати роботу адміністративних комісій щодо порушення правил благоустрою в районі;
   - Броварському відділу поліції ГУ НП в Київській області провести відповідні заходи щодо забезпечення благоустрою на території району та надати звіт до адміністрації;
   - ТОВ "ДС Пром Груп", ПрАТ "Коммунтранс" та філії "Броварське ДЕУ" надати графіки проведення ремонтних робіт по дорогах місцевого та державного значення.

3. Про роботу Центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації у 2018 році.
   Вирішили:

- інформацію про роботу Центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації у 2018 році взяти до відома;
   - начальнику ЦНАП Броварської райдержадміністарції підготувати звернення до начальника міськрайонного управління ГУ Держгеокадастру в Броварському районі та м. Бровари щодо надання графіка особистого прийому громадян

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.