Новини‎ > ‎

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Броварського району

опубліковано 28 серп. 2015 р., 05:25 Інформаційно-довідковий центр
    27 серпня  в Будинку культури смт. Калинівка відбулася серпнева (2015 р.) конференція педагогічних працівників Броварського району.
    Участь у роботі конференції взяли понад 400 працівників закладів освіти району, керівники районної державної адміністрації та районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, представники громадських організацій, ветерани педагогічної праці, представники органів учнівського самоврядування.
    Учасників Конференції привітали вихованці Броварського районного центру дитячої творчості.
    З вітальним словом до учасників конференції звернулися:
- Сінько Володимир Олександрович, голова Броварської районної державної адміністрації;
- Гришко Сергій Миколайович, голова Броварської районної ради;
- Вайсфельд Леонід Аронович, депутат Київської обласної ради;
- Касянчук Володимир Степанович, голова райради профспілки вчителів Броварського району.
    Начальник відділу освіти Чайка Людмила Григорівна у доповіді «Ціннісні орієнтири підвищення якості освіти в умовах формування та розвитку освітнього простору Броварщини» підвела підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в 2014/2015 навчальному році та окреслила пріоритетні завдання на новий 2015/2016 навчальний рік.
    За підготовку до нового навчального року заклади освіти були відзначені грамотами, а сільські та селищні голови – подяками Броварської районної адміністрації та районної ради.
    Під час конференції учасники мали можливість ознайомитися з виставкою передового педагогічного досвіду освітян району та роботами вихованців позашкільних навчальних закладів.
    Роботу конференції продовжили предметні секційні засідання, на яких педагоги району виробили методичні рекомендації до вивчення предметів у новому навчальному році.

28 серпня 2015 р.Comments