Відбулася VIIІ звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів

опубліковано 6 лист. 2015 р., 05:29 Інформаційно-довідковий центр
    06 листопада – у великому актовому залі райдержадміністрації відбулася VIIІ звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів на якій були присутні 80 делегатів з сіл та селищ Броварського району, голова адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови адміінстарції Ю.С.Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, перший заступник голови Київської обласної організації ветеранів України В.К.Риков, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад.
    Перед початком VIIІ звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів перший заступник голови Київської обласної організації ветеранів України В.К.Риков вручив голові адміністрації В.О.Сіньку і голові районної ради С.М.Гришку Почесні Грамоти Всеукраїнської організації ветеранів та вручив медаль Почесний Ветеран України Грінченко Г.Г. також від Київської обласної організації ветеранів України учасникам бойових дій у Другій світовій війні вручено Почесні Грамоти та цінні подарунки.
    На порядку денному VIIІ звітно-виборча конференція Броварської районної ради організації ветеранів виносились наступні питання:
- звіт про роботу Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів за період з листопада 2011 року по листопад 2015 року;
- звіт контрольно-ревізійної комісії;
- вибори районної ради Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів;
- обрання членів ревізійної комісії Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил і правоохоронних органів;
- обрання делегатів на VIIІ звітно-виборчу конференцію Київської обласної організації ветеранів України;
    Головою районної ради організації ветеранів обрали В.Я.Брюхова.

6 листопада 2015 р.