Відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації О.В. Сукманової з представниками агропромислового комплексу Броварського району

опубліковано 14 вер. 2017 р., 05:25 Інформаційно-довідковий центр

14 вересня 2017 року в приміщенні малої зали Броварської міської ради пройшла зустріч заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації О.В. Сукманової з представниками агропромислового комплексу Броварського району.

В нараді взяли участь: начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області О.В. Шевченко, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації О.М. Кужелєв, голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської міської ради І.В. Сапожко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся,  керівник апарату адміністрації К.В Прянішнікова, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Д.В. Нестеренко, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук, представники правоохоронних органів,  начальники відділів адміністрації, начальники служб, управлінь району, керівники сільських господарств району, представники ЗМІ.

На зустрічі розглядалися питання рейдерських захоплень на території Броварського району, факти подвійного виділення земельних ділянок, незадовільної роботи міськрайонного управління у Броварському районі та м. Броварах Головного управління Держгеокадастру у Київській області.

О.В. Шевченко наголосив на телефоні гарячої лінії Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Київській області:
(044) 237-69-73.