Відбулась церемонія передачі матері загиблого Івана Миколайовича Марченка ордена «За мужність ІІІ ступеня» посмертно

опубліковано 2 лип. 2015 р., 22:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 3 лип. 2015 р., 04:44 ]
    02 липня голова Броварської районної державної адміністрації О.В.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату районної державної адміністрації Ю.І.Кушніренко, депутат районної ради В.І.Павленко, голова Світильнянської сільської ради О.В.Кругляк, командир відділення аеромобільно-десантної роти спільно з активом села Світильня взяли участь у церемонії передачі мамі Леоніді Францівні загиблого Івана Миколайовича Марченка ордена «За мужність ІІІ ступеня» посмертно.
    Іван Миколайович приймав участь в антитерористичній операції на сході країни. В січні 2015 року, в ході відбиття атаки противника за Донецький аеропорт, загинув стрілець аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти військової частини Польова пошта В1611.
    Вічна слава воїну!

2 липня 2015 р.