Відбулась друга спільна нарада щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні

опубліковано 14 лют. 2017 р., 06:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лют. 2017 р., 04:12 ]

14 лютого - відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні.
    В приміщенні малої зали Броварської райдержадміністрації відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні.
    На нараді присутні голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова районної ради С.М.Гришко, заступник мільского голови Л.М.Виноградова, заступник голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, заступник головного лікаря Броварської ЦРЛ Г.І.Павлін, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді Броварської районної ради В.Є.Шульга, депутати Броварської районної ради.
    На нараді було прийнято рішення щодо першочергового фінансування капітального ремонту приміщення стаціонару дитячої лікарні, заміни парових котлів та розробки проектно-кошторисної документації для виконання робіт в хірургічному, протитуберкульозному, терапевтичному, інфекційному відділеннях Центральній районній лікарні.