Відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та органів контролю

опубліковано 11 лип. 2013 р., 06:49 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 лип. 2013 р., 06:54 ]
   11 липня – у приміщенні Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області під головуванням міжрайонного прокурора, державного радника юстиції І класу М.В.Гарника відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та органів контролю.
    На нараді присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, голова Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненко, голова районної ради А.В.Деменко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, начальник Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області С.М.Семікоп, в.о. начальника Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області А.Г.Насруддінов, начальник Броварського районного управління ГУ Держсанепідслужби у Київській області В.А.Прокопенко, лісничий Семиполківського лісництва ДП «Київське лісове господарство» Л.М.Степанець, в.о. начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Броварської міської ради А.К.Грабовець, начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Броварської районної державної адміністрації П.П.Ігнатенко.
    На порядку денному розглядалося питання:
- Стан додержання законодавства у сфері охорони та використання територій і об’єктів природо-заповідного фонду, відновлення біорізноманіття їх екосистем.
- Запобігання пожежній небезпеці на території Броварського району в 2013 році.