Новини‎ > ‎

Відбулась нарада для керівників медичних закладів Броварщини та аптечних працівників з приводу Державної програми з компенсації вартості препаратів від гіпертонії

опубліковано 5 лист. 2013 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр
    04 листопада - під головування заступника голови Броварської райдержадміністрації Катерини Прянішнікової та заступника міського голови Лариси Виноградової, за участю заступника головного лікаря ЦРЛ Григорія Павліна, завідуючого поліклінікою Ігоря Кравцова, завідувача аптекою ЦРЛ Наталі Дмитриченко  проходила нарада для керівників медичних закладів Броварщини та аптечних працівників з приводу Державної програми з компенсації вартості препаратів від гіпертонії.     

4 листопада 2013 р.

    Про ситуацію у цій сфері повідомила заступник голови РДА Катерина Прянішнікова зауважила: 
- Важливо, що в Броварському районі продовжують успішно діяти нові проекти спрямовані на поліпшення медичного обслуговування населення району, профілактику та лікування, оскільки добробут та сталий економічний розвиток будь-якої держави безпосередньо залежить від стану здоров’я населення. 
Державна програма з компенсацію вартості препаратів від гіпертонії направлена те, що хворий сплачує різницю між фактичною ціною та ціною запропонованою держаною згідно проекту відшкодування ціни на медичні препарати. 
Держава здійснює фактичне відшкодування вартості ліків безпосередньо у аптеці. У рамках пілотного проекту визначено 25 аптек та аптечних кіосків району та міста, де хворі зможуть придати ліки навіть за символічну суму в одну копійку. Знижку на імпортні засоби встановлено до 50 відсотків. Всього державою району відділено 839 тисяч гривень для забезпечення населення препаратами від підвищеного тиску.

    Завідувач аптекою ЦРЛ Наталя Дмитриченко зазначила: 
– У нашому регіоні проживає багато людей хворих на гіпертонію. Цей діагноз потребує постійного лікування та систематичного вживання ліків. Не відповідальне лікування та вживання не виписаних лікарем пігулок, а також самолікування часто призводить до фатальних наслідків. Щоб уникнути їх людям частіше потрібно за порадами звертися до спеціалістів. Хочу відмітити найкращу роботу аптечних закладів із села Требухів та Семиполки, та аптеки «Вєта» у Броварах. 
На Броварщині проводиться широка роз’яснювальна робота з населенням. У всіх медичних закладах розміщені рекламні проспекти, бюлетені про можливість хворими отримати ліки безкоштовно або із значною знижкою.
Comments