Відбулась нарада щодо підготовки до всеукраїнського Дня довкілля, акції «Чистий четвер»

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 06:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 квіт. 2017 р., 07:01 ]

11 квітня - голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. провів нараду щодо підготовки до всеукраїнського Дня довкілля, акції «Чистий четвер».
    В нараді взяли участь перший заступник голови адміністрації Р.М.Лук’яненко, заступник голови адміністрації Ю.С.Плакся, начальник відділу житлово-комунального господарства С.М.Заріцька, сільські селищні голови, керівники ПРАТ «Комунтранс», дорожньо-експлуатаційного управління.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Визначення першочергових завдань по локалізації стихійних сміттєзвалищ;
2. Розпланування заходів по кожному населеному пункту району;
3. Залучення до проведення акції широкого кола жителів населених пунктів району;
4. Забезпечення інвентарем учасників акції.
    Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. дав протокольне доручення сільським, селищним головам Броварського району, керівникам ПРАТ «Комунтранс», дорожньо-експлуатаційного управління:
- забезпечити проведення акції «Чистий четвер» 13 квітня 2017 року;
- розробити план заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ в населених пунктах району;
- активізувати роботу адміністративних комісій і спрямувати їхню діяльність на боротьбу з несанкціонованим вивозом побутового сміття.