Відбулась нарада щодо проведення комплексних пожежно – профілактичних відпрацювань населених пунктів Броварського району

опубліковано 2 бер. 2017 р., 05:44 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 бер. 2017 р., 05:45 ]

02 березня - в Броварській райдержадміністрації під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка відбулась робоча нарада щодо проведення комплексних пожежно – профілактичних відпрацювань населених пунктів Броварського району, а саме Жердівської сільської ради, Калитянської об’єднаної громади, Княжицької сільської ради, Красилівської сільської ради, Літківської сільської ради, Плосківської сільської ради, Погребськької сільської ради, Рожнівської сільської ради, Руднянської сільської ради, Шевченківської сільської ради.
    Звертаючись до присутніх голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко зазначив:
    «Як свідчить статистика, з настанням зимового пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в житловому секторі збільшується. Та й причини, через які полум’я навідується в оселі громадян залишаються незмінними. Переважно це неправильне влаштування димаря опалювальної печі, порушення правил експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів і використання саморобних обігрівачів, тому завданням ДСНС є не тільки приборкування полум’я, а й проводити профілактичну роботу з населенням району по недопущенню фактів які б могли спричинити загорання будівель.
    Тож прошу Вас, шановні працівники ДСНС і сільськи, селищні голови віднестись до пожежно – профілактичних відпрацювань відповідально і провести якомога широку інформаційну компанію».