Відбулась нарада щодо виконання на території Броварського району Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

опубліковано 24 лют. 2017 р., 05:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 лют. 2017 р., 05:14 ]

24 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів нараду щодо виконання на території Броварського району Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
    В нараді взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, депутати Київської обласної ради В.В.Багнюк, О.Є.Кищук, депутати Броварської районної ради, сільські, селищні голови Броварського району, представників Броварської райдержадміністрації, представники громадських організацій, місцеві засоби інформації.
    Звертаючись до присутніх голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко наголосив:
- Зараз ситуація набуває більш конкретних обрисів щодо об’єднання громад в районі. Кожен із нас повинен зрозуміти, що зараз відбувається історичний факт – сьогодні змінивши межі населених пунктів ми, як мінімум, змінюємо адміністративно-територіальний устрій району. Наші діти будуть жити в тих громадах які ми зараз зорганізуєм. Ми всі спільно повинні попрацювати над об’єднанням територіальних громад відклавши особисті амбіції і дивитись вперед.
Райдержадміністрація не має права лобіювати або впливати на ту чи іншу сторону, ми маємо право надавати роз’яснювальну, інформаційну, правову, допомогу під час обговорення і прийняття рішень громадами. Ми створюємо робочу групу яка буде узагальнювати і координувати дії в якому напрямку наші громади будуть рухатись і мають намір об’єднатися.
    На нараді було прийнято рішення створити робочу групу до якої входять працівники райдержадміністрації, депутати Київської обласної ради, Броварської районної ради, сільські, селищні голови, представники громадських організацій.