Відбулась нарада з керівниками сільськогосподарський підприємств Броварського району

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 07:24 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 квіт. 2017 р., 04:04 ]

Під головуванням голови Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименка відбулась нарада з керівниками сільськогосподарський підприємств Броварського району.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
Про розрахунок за земельні паї за 2016 рік;
З’ясування нагальних проблем сільськогосподарських підприємств Броварського району;
Різне.
    Звертаючись до керівників сільськогосподарських підприємств голова адміністрації М.Ф.Клименко зазначив:
    «Сільське господарство є локомотивом економіки не тільки держави, а й дає значні надходження в бюджет районного та місцевого рівня, тому моїм завданням є допомогти вами працювати і розвиватись. Але в свою чергу ви повинні дотримуватись вимог закону, вчасно сплачувати податки та виплати за оренду землі, дотримуватись сівозмін».
    В свою чергу керівники сільськогосподарських підприємств розповіли голові райдержадміністрації про накопичені проблеми з якими стикається агробізнес в Броварському районі.
    Вислухавши присутніх голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко дав протокольні доручення:

1. Юридичному відділу Броварської райдержадміністрації спільно з відділом агропромислового розвитку Броварської районної державної адміністрації розібратись зі спірними питаннями щодо використання земельних часток (паїв), які оброблялися ТОВ "Княжицьке" ;

2. Юридичному відділу Броварської райдержадміністрації спільно з відділом агропромислового розвитку Броварської районної державної адміністрації підготувати листи:
– до сільських, селищних рад Броварського району щодо надання ними переліку не витребуваних і не переоформлених земельних часток (паїв) на їх території.
– до міськрайонного управління у Броварському районі та м. Броварах Головного Управління Держгеокадастру у Київській області щодо надання переліку не витребуваних і не переоформлених земельних часток (паїв) по Броварському району.

2.2.Юридичному відділу Броварської райдержадміністрації спільно з відділом агропромислового розвитку Броварської районної державної адміністраці провести:
– аналіз хто в даних час обробляє не витребувані і не переоформлені земельні частки (паї) у Броварському районі, вивчити та зробити юридичну оцінку законності даного користування.
– перевірку договорів оренди укладених на підставі Розпоряджень виданих Броварською райдержадміністрацією на протязі 2014-2017 років та зробити юридичну оцінку їх правомірного видання.

2.3. Відділу агропромислового розвитку Броварської районної державної адміністрації підготувати інформацію щодо середньої виплати за оренду земельної частки (паю) сільськогосподарськими підприємствами Броварського району.