Відбулась нарада з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування у Броварському районі

опубліковано 29 бер. 2016 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр

29 березня - в приміщенні малої зали райдержадміністарції під головуванням голови райдержадміністрації В.О.Сінько відбулась нарада з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування у Броварському районі.
    На нараді присутні голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови адміністраціїПлакся Ю.С., заступник голови районної ради Гоголіна А.В., голова Броварської міськрайонної громадської організації «Спілка підприємців Броварщини» Хоменко М.О., президент Корпорації автомобільних пасажирських перевізників Локтєв Р.Ф., сільський голова с.Русанів Слизюк В.І., представники перевізників Броварського району.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Щодо забезпечення перевезення пільгової категорії пасажирів.
2. Забезпечення перевізниками якості надання послуг з пасажирських перевезень на маршруті «Русанів-Київ».