Відбулась нарада з питання адміністративно-територіальної реформи в Україні

опубліковано 2 черв. 2015 р., 06:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 черв. 2015 р., 06:47 ]
    02 червня – в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулась нарада з питання адміністративно-територіальної реформи в Україні.
    На нараді присутні голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, депутати всіх рівнів, сільські, селищні голови, представники громадських організацій, актив населених пунктів району.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Розробка перспективного плану формування територіальних громад, як складова адміністративно-територіальної реформи в Україні.
2. Презентація проекту перспективного плану формування територіальних громад Броварського району.

2 червня 2015 р.