Відбулась нарада з питання енергоефективності та заходів з енергозбереження для закладів бюджетної сфери

опубліковано 29 груд. 2016 р., 05:30 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 груд. 2016 р., 05:41 ]

29 грудня – у малій залі райдержадміністрації відбулась нарада з питання енергоефективності та заходів з енергозбереження для закладів бюджетної сфери.
    На нараді присутні начальник відділу житлово комунального господарства райдержадміністрації Заріцька О.М. голови сільських та селищних рад, начальник відділу освіти, начальник відділу культури, в.о. головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
    1. Про стан опалення закладів бюджетної сфери, проблеми і перспективи.
    2. Про практичне впровадження політики енергоефективності та енергозбереження в Україні, імплементації енергоефективних технологій, сприяння розробленню та реалізації загальнодержавних, регіональних та місцевих програм із запровадження заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, реалізації комплексу енергоефективних заходів, спрямованих на скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і населенням (доповідач – Синецька Людмила Русланівна, директор відокремленого підрозділу «Київський обласний експертний центр енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест»).