Відбулась нарада з питання матеріально-технічного забезпечення сільських територіальних виборчих комісій

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 03:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 жовт. 2015 р., 04:38 ]
    08 жовтня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів нараду з питання матеріально-технічного забезпечення сільських територіальних виборчих комісій.
    На нараді присутні заступники голови адміністрації, начальник Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області М.Ф.Клименко, начальник Броварського районного відділу СБУ О.М.Суворов, начальник Броварського районного відділ ГУ ДСНС України в Київській області М.М.Симиног, голова Броварської районної територіальної виборчої комісії М.Н.Акопян, сільські та селищні голови.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1.Стан матеріально-технічного забезпечення сільських, селищних територіальних виборчих комісій.
2.Забезпечення правопорядку під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
3.Забезпечення пожежної безпеки під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
4.Підготовка матеріально-технічної бази для роботи дільничних виборчих комісій.
5.Адресний реєстр.

8 жовтня 2015 р.