Відбулась нарада з питання передачі повноважень органам місцевого самоврядування щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб

опубліковано 24 лют. 2016 р., 06:13 Інформаційно-довідковий центр

24 лютого голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько провів нараду з питання передачі повноважень органам місцевого самоврядування щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб.
    На нараді були присутні заступник голови адміністрації Ю.С.Плакся, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, начальник Броварського районного відділу державної міграційної служби Л.В.Петрик, голова Калитянської об’єднаної громади О.В.Христинченко, голова Великодимерської селищної ради А.Б.Бочкарьов.
    На нараді було прийнято рішення – передати повноваження щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб органам місцевого самоврядування.