Відбулась нарада з питання підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років

опубліковано 17 вер. 2015 р., 05:29 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 17 вер. 2015 р., 22:29 ]

16 вересня в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулась нарада з питання підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
    В нараді взяли участь перший заступник голови Броварської райдержадміністрації О.О.Щербаков, начальник відділу житлово-комунального господарства Н.І.Лях, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві та об′єктах підвищеної небезпеки, головного управління Держпраці у Київській області В.А.Силенок, головний державний інспектор відділу котлонагляду та підйомних споруд, головного управління Держпраці у Київській області І.Ф.Мозговий, директори комунальних підприємств, директори загальноосвітніх навчальних закладів.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
2. Про безпечну експлуатацію котлів, котельного обладнання працюючому на газовому опаленні в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
3. Про безпечну експлуатацію котлів, котельного обладнання працюючому на твердопаливному опаленні в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
4. Про перелік робіт, які необхідно виконати до опалювального сезону 2015/2016 років згідно з актами перевірки стану обліку природного газу.