Відбулась нарада з питання підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років

опубліковано 30 вер. 2015 р., 00:43 Інформаційно-довідковий центр

29 вересня в приміщені великої зали райдержадміністрації відбулась нарада з питання підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
    В нараді взяли участь заступник голови адміністрації К.В.Прянішнікова, начальник відділу житлово-комунального господарства адміністрації Н.І.Лях, заступник начальника інспекції Держенергонагляду Київської області О.В. Гончаренко та старший інспектор Є.Г.Ормоцадзе , керівники структурних підрозділів адміністрації дорожні служби району, директори КП, сільські селищні голови, начальник Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», головний інженер Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз»
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
2. Про перелік робіт, які необхідно виконати до опалювального сезону 2015/2016 років згідно з актами перевірки стану обліку природного газу.