Відбулась нарада з питання проведення весняного призову військовозобов’язаних та нарада щодо стану медичного забезпечення населення Броварського району

опубліковано 11 бер. 2016 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр

11 березня - в приміщенні великої зали райдержадміністарції під головуванням голови райдержадміністрації В.О.Сінько відбулась нарада з питання проведення весняного призову військовозобов’язаних.
    На нараді присутні голова Броварської районної ради Гришко С.М., перший заступник голови райдержадміністрації Щербаков О.О., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., Броварський військовий комісар
Ноженко В.А., сільські, селищні голови Броварського району, керівники військово-облікових столів сільських, селищних рад.
    На порядку денному розглядалося питання щодо ведення військового обліку в населених пунктах Броварського району та порядку оповіщення, розшуку військовозобов’язаних призовників.

Цього ж дня в приміщенні малої зали РДА відбулась нарада щодо стану медичного забезпечення населення Броварського району під головуванням голови Броварської райдержадміністрації Сінько В.О.
    В нараді взяли участь голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови райдержадміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., депутат районної ради Шульга В.Є., головний лікар Броварської ЦРЛ Багнюк В.В., головний лікар Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги О.П.Гаркуша, головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги Никифорук Р.І.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Про забезпечення кабінетами працівників адміністративного корпусу Броварського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
2. Про забезпечення пільгового населення Броварського району (онкохворих) наркотичними засобами.
3. Шляхи вирішення проблемного питання щодо проведення лабораторних досліджень мешканців Броварського району (забір крові).
4. Про стан надання екстреної медичної допомоги мешканцям Броварського району.