Відбулась нарада з питання виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

опубліковано 20 квіт. 2015 р., 02:07 Інформаційно-довідковий центр
    20 квітня – в малому залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів нараду з питання виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, керівник апарату адміністрації, сільські, селищні голови.
    На нараді обговорювалось питання добровільного об’єднання громад Броварського району в чотири територіальні громади з центрами в В.Димерці, Гоголеві, Рожнах, Калиті, а також заслуховувались пропозиції та зауваження сільських, селищних голів.

20 квітня 2015 р.