Відбулась нарада з питання заборгованості з оренди землі та земельного податку в Броварському районі

опубліковано 27 лют. 2017 р., 07:15 Інформаційно-довідковий центр

27 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів нараду щодо заборгованості з оренди землі та земельного податку в Броварському районі та шляхи її подолання.
    На нараді присутні представник: Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України, міськрайонного управління Держгеокадастру у Броварському районі; Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області; відділу реєстрації Броварської районної державної адміністрації; відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної адміністрації; Броварського міськрайонного центру зайнятості; Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області; Броварської районної виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; Управління статистики у Броварському районі; Броварського відділення поліції ГУ НП України в Київській області; Броварського районного відділу ГУ СБУ в м. Київ та Київській області; Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго», голови сільських, селищних рад.
    Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко дав доручення:
     -  Броварській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС України, Броварському відділенню поліції ГУ НП України в Київській області; Броварському районному відділу ГУ СБУ в м. Київ та Київській області, сільськім, селищним головам вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з оренди землі та земельного податку.
    -  Вжити заходи щодо сплати земельного податку КСП «Красилівське».
     - Підготувати нараду за участю Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС України, Броварського відділення поліції ГУ НП України в Київській області; Броварського районного відділу ГУ СБУ в м. Київ та Київській області, Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області щодо стану адміністрування податку на нерухомість.