Відбулась нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років

опубліковано 8 жовт. 2014 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр

08 жовтня
    На нараді начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, начальник відділу житлово-комунального господарства Н.І.Лях, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти С.М.Хромець директори комунальних підприємств району.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Монтаж вузлів обліку газу на котельнях, які опалюють заклади освіти (загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади) та охорони здоров’я.
2. Провести навчання операторів котелень на відповідність допуску до роботи на газових котельнях у Боярській філії ПАТ «Київоблгаз» (надати договори та платіжні доручення з банківським підтвердженням).
3. Броварській ФЕГГ надати розроблені та затверджені заходи із забезпечення безперебійного та гарантованого постачання енергоносіїв споживачам району в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
4. Проведення заходів із переведення газових котелень, які опалюють об’єкти бюджетної сфери, на альтернативні види палива.
5. Здійснення постійного контролю за станом розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги.
6. Виготовлення та погодження проектної документації на газові котельні.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення директорам комунальних підприємств.