Відбулась нарада з питань податкової заборгованості трьома підприємствами району

опубліковано 16 черв. 2015 р., 05:03 Інформаційно-довідковий центр

16 червня – під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько відбулась нарада з питань податкової заборгованості трьома підприємствами району, а саме СТОВ «Юнайтед Гроуверс», ТОВ Альфа-Буд-Інвест, ДП «ПЗ Плосківський».
    В нараді взяли участь голова районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської райдержадміністрації Прянішнікова К.В., заступник голови Броварської районної ради Симиненко В.І., керівник апарату Броварської райдержадміністрації Кушніренко Ю.І., Броварський міжрайонний прокурор Олефіренко Р.Ю., заступник начальника Броварського районного відділу СБУ Ганчук І.Ю., начальник Броварської ОДПІ Письменний О.М., начальник управління Держземагенства у Броварському районі Осаволюк М.М., начальник відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації Харитонюк Т.М., начальник управління агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації Теплюк Г.М., в.о. начальника юридичного відділу апарату адміністрації Примак Н.О., начальник відділу економіки Броварської райдержадміністрації Козачок О.В., депутати Броварської районної ради Ющенко О.М., Павленко В.І., представники підприємств-боржників.
    Присутні на нараді заслухали представників підприємств про стан податкової заборгованості їхніми організаціями та причин їх виникнення.
    Голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько доручив контролюючим службам провести перевірку підприємств – боржників, а також переглянути договори оренди земельних ділянок укладених з Броварською райдержадміністрацією і вразі виявлення заборгованості по оплаті за оренду землі розірвати договори-оренди.