Відбулась нарада з питань забезпечення медичного обслуговування Калитянської об’єднаної громади

опубліковано 11 груд. 2015 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр

11 грудня в приміщенні малої зали РДА відбулась нарада з питань забезпечення медичного обслуговування Калитянської об’єднаної громади під головуванням голови Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько.
    На нараді присутні Плакся Ю.С. заступник голови райдержадміністрації, Прянішнікова К.В. керівник апарату адміністрації, Гаркуша О.П. головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, Багнюк В. В. головний лікар Броварської ЦРЛ, Трущельова О. Я. начальник відділу по роботу зі зверненнями громадян Броварської райдержадміністрації, Ременник О.І. директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, Надутий К.О. представник комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Христинченко О. В. голова Калитянської об’єднаної територіальної громади, Мороз С. Я. тимчасово виконуючий обов’язки старости селища Калита, Василенко М.П. тимчасово виконуючий обов’язки старости села Семиполки, Бабак П.В. тимчасово виконуючий обов’язки старости села Заворичі, Костенкова Н.В. тимчасово виконуючий обов’язки старости села Мокрець, Колісниченко Т. О. депутат районної ради, Філіпова Т.А. депутат районної ради, Куліда М. В. депутат районної ради, представники громади населених пунктів об’єднаної територіальної громади.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- Забезпечення медичного обслуговування Калитянської об’єднаної територіальної громади.
- Виконання протокольних доручень даних головою Київської облдержадміністрації під час виїзного прийому в смт Калита.