Новини‎ > ‎

Відбулась нарада з працівниками управління агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації

опубліковано 26 лют. 2014 р., 05:41 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 лют. 2014 р., 06:25 ]
  
 26 лютого – управлінням агропромислового розвитку, під головуванням виконуючого обов’язки голови Броварської райдержадміністрації О.В.Онашко, проведена оперативна нарада з питаннья підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у Броварському районі. 
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання: 
1.Забезпечення мінеральними добривами, паливо-мастильними матеріалами, насінням ярих культур, наявність та готовність техніки в сільськогосподарських підприємствах району; 
2.Стан посівів озимих культур під урожай 2014 року; 
3.Стан фінансового забезпечення на період весняно-польових робіт; 
4.Висвітлення матеріалів підготовки матеріалів підготовки та проведення весняно-польових робіт в засобах масової інформації. 
5.Стан охорони праці на сільськогосподарських підприємствах району. 
    Доповідаючи на нараді начальник управління агропромислового розвитку Броварської РДА Г.М. Теплюк повідомив: 
    - В районі розроблений «План заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2014 році» та наказом управління агропромислового розвитку створена комісія по обстеженню посівів озимих культур під урожай 2014 року. 
    Мета даних заходів є постійний моніторинг стану посівів озимих культур, уточнення структури посівних площ ярих культур з урахуванням стану перезимівлі озимих, організація робіт по підживленню азотними добривами із розрахунку не менше 150 кг на гектар, захисту від хвороб та шкідників надання практичної допомоги щодо забезпечення підприємств мінеральними добривами, паливо-мастильними матеріалами, насінням ярих культур, ремонту техніки та стану охорони праці. 
    Тому по завершенню лютого місяця та першої декади березня місяця необхідно провести повний аналіз, що стосується Плану заходів та вразі виникнення проблемних питань негайного оперативного вирішення. 
    Згідно попередніх даних в районі із посіяних 5299 гектарів озимих культур станом на сьогоднішній день більше 60 % посівів знаходяться в доброму стані тому необхідно приділити увагу щодо їх збереження, а саме проведення в оптимальні строки підживлення азотними добривами. 
    Готовність тракторів становить 90 % сільськогосподарської техніки (плуги, культиватори, сівалки, борони) – 96%, що стосується паливо-мастильних матеріалів то господарства працюють з компаніями або ж укладені угоди про співробітництво в забезпеченні господарств Броварського району світлими нафтопродуктами. 
    Забезпеченість господарств насінням ярих культур при завданні засипки ярих культур включаючи страховий фонд 268 тонн, засипано та перевірено на кондиційність 285 тонн, що становить 106 % до плану. 
    Наявність добрив становить 98 % від потреби.
Comments