Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 14 бер. 2017 р., 01:55 Інформаційно-довідковий центр
    13 березня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району.
    На порядку денному наради розглядалась інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників управлінь відділ та служб району про роботу пророблену за минулий тиждень та планування роботи до 19.03.2017 року.
    Після надання інформації керівниками управлінь, відділів і служб Броварського району було вирішено:
1. Заступнику голови адміністрації Плаксі Ю.С. провести спільну нараду з службою у справах дітей та сім’ї та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо співпраці.
2. Відділу економіки спільно з юридичним відділом промоніторити договори підприємств щодо оренди земельних ділянок за межами населених пунктів.
3. Відділу агропромислового розвитку до 20.03.2017 року промоніторити укладення договорів оренди земель сільськогосподарськими підприємствами.
4. Провести 17.03.2017 року на 11.00 год. спільну нараду з м. Бровари щодо фінансування Броварської ЦРЛ.
5. Узгодити спільно з службою у справах дітей та сім’ї питання щодо обстеження вилучених дітей протягом доби.
6. Провести нараду з представниками Калитянської ОТГ щодо проведення акредитації медичних закладів первинної ланки 17.03.2017 року о 11.30 год.
7. Відділу культури підготувати листи на районну раду щодо покращення матеріально-технічного оснащення відділу, для виділення коштів для закупівлі костюмів, апаратури, іншого інвентаря.
8. До кінця дня відділу культури, освіти та центу первинної медико-санітарної допомоги надати інформацію коли комунальні підприємства надали акти виконаних робіт, щодо оплати за природній газ.
9. Відділу ЖКГ провести нараду з сільськими головами, керівниками комунальних підприємств з залученням правоохоронних органів щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.