Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 20 бер. 2017 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр

20 березня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району.
На порядку денному наради розглядалась інформація керівників структурних підрозділів Броварської райдержадміністрації та керівників управлінь відділ та служб району про роботу пророблену за минулий тиждень та планування роботи до 19.03.2017 року.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі за 2016 рік та початок 2017 року.
2. Про роботу управління фінансів та організація бюджетного процесу в 2017 році
3. Про виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за І квартал 2017 року.
4. Про проблемні питання щодо ліквідації виявлених стихійних сміттєзвалищ твердих побутових відходів на території Київської області, що зареєстровані на електронному сервісі «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».
5. Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів у березні — травні 2017 року.
6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Завантажити фото