Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 06:04 Інформаційно-довідковий центр

18 квітня під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксі відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району.

На нараді присутні голова районної ради С.М. Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

На початку нарадаи, з нагоди 80-річчя міськрайонної газети "Нове життя" весь колектив видання привітали почесними грамотами та цінними подарунками, а  головного редактора Л.С. Шапку та коректора газети В.І. Небрата  відзначено почесними відзнаками голови Броварської районної ради.

На порядку денному  розглядалися наступні питання:
1. Про хід виконання «Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки»
2. Соціальний захист багатодітних сімей та порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
3. Про хід проведення двомісячника благоустрою населених пунктів та підсумки проведення акції «Чистий четвер» в Броварському районі 13.04.2017 року.
4. Про хід підготовки інвестиційного паспорту району
5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району

По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Завантажити фото