Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів і служб Броварського району

опубліковано 11 трав. 2017 р., 05:39 Інформаційно-довідковий центр

11 травня в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку очолив голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко.

На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

На початку наради М.Ф. Клименко від імені адміністрації привітав матерів прийомних сімей та матерів дитячих будинків сімейного типу з Днем Матері та вручив подяки й цінні подарунки.

Відповідно до порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Про хід проведення весняно-польових робіт.
   Начальник відділу агропромислового розвитку О.В. Лавріненко прозвітував про результати проведення перевірки використання сільськогосподарськими підприємствами добрив та отрутохімікатів. Під час перевірки виявлені певні недоліки, про що було вказано керівникам підприємств.

Вирішили:
- направити факти про виявлені правопорушення до контролюючих органів, результати перевірки детально вивчити.

2. Аналіз правопорушень за видами злочинів у розрізі населених пунктів Броварського району.
   Вирішили:
- щотижнево надавати райдержадміністрації аналіз стану злочинності по кожному населеному пункту. Проводити комплексні відпрацювання населених пунктів Броварського району;
- своєчасно інформувати районну державну адміністрацію про резонансні злочини та правопорушення на території району;
- виїзні прийоми голови райдержадміністрації проводити спільно з працівниками поліції.

3. Про стан підготовки пришкільних та мовних таборів до оздоровлення дітей у 2017 році.
   Вирішили:
- належним чином підготувати навчальні заклади району до роботи пришкільних таборів;
- приділити особливу увагу оздоровленню дітей, які перебувають на обліку в тубдиспансері.

4. Про виконання заходів спрямованих на попередження пожеж в природних екосистемах Броварського району.
   Вирішили:
- службам ДСНС та Броварському віддділу поліції терміново повідомляти про факти значного загоряння та надавати інформацію про встановлення винної особи, встановлення причин загоряння.

5. Про стан реалізації пілотного проекту щодо реінбурсації вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет  та бронхіальну астму.
   Вирішили:
- розмістити в газеті та на офіційному сайті Броварської районної державної адміністрації список діючих речовин, які відпускаються та список аптек району, які відпускають дані речовини безкоштовно, згідно програми реінбурсації.

6.Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Вирішили:
-провести обстеження баз відпочинку, що розташовані в акваторії р. Десна.