Відбулась оперативна нарада керівників управлінь, відділів та служб Броварського району

опубліковано 22 трав. 2017 р., 03:17 Інформаційно-довідковий центр

22 травня 2017 року у великому залі Броварської районної державної адміністрації відбулась розширена оперативна нарада під головуванням першого заступника голови адміністрації Р.М. Лук’яненка.
   На порядок денний наради винесені наступні питання:

1. Інформація про результати проведених перевірок в сільськогосподарських підприємствах щодо застосування ядохімікатів під час проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2017 року.

2. Інформація про підготовку автодоріг державного та місцевого значення до експлуатаційного утримання в літній період.

3. Інформація про проведення в Броварському районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

4. Інформація щодо підсумків проведених районних конкурсів, фестивалів.

5. Про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 05.04.2011 № 547 «Про залучення населення до занять фізичною культурою та спортом в Броварському районі».

6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   По всіх питаннях заслухані доповіді керівників та надані відповідні доручення.
   Також Лук’яненко Р.М. звернув увагу сільських та селищних голів на необхідність особистого контролю за місцями масового відпочинку людей на водних об’єктах.