Відбулась підсумкова нарада Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області

опубліковано 8 серп. 2013 р., 06:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 серп. 2013 р., 23:41 ]
    08 серпня – під головуванням начальника Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області Сенько Л.І. відбулась підсумкова нарада Управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області.

8 серпня 2013 р.

На нараді присутні заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наконечна Г.А., голова Броварської районної ради Деменко А.В., заступник голови райдержадміністрації Прянішнікова К.В., заступник міського голови Виноградова Л.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради Петренко А.І., голова Броварської міськрайонної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Хрущенко М.М.
    На порядку денному наради піднімалися наступні питання:
1. Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі по виконанню бюджету Фонду за перше півріччя 2013 року, реалізації заходів Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затверджених Указом Президента України від 12.03.2012 №187
2. Про роботу управління щодо розрахунків платників по єдиному внеску та забезпечення наповнення бюджету фонду з метою своєчасної виплати пенсій.
3. Про діяльність управління у сфері пенсійного забезпечення, своєчасність перерахунків і виплати пенсій та роботу зі зверненнями громадян.
    По всіх розглянутих питаннях зроблені відповідні висновки.