Новини‎ > ‎

Відбулась презентація книги «Розкажи своїй дитині ... сказання, казки про міста і села Броварщини»

опубліковано 12 лют. 2014 р., 07:00 Інформаційно-довідковий центр
    12 лютого – в приміщенні Броварської центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги «Розкажи своїй дитині... сказання, казки про міста і села Броварщини», автором якої є наш земляк, історик, краєзнавець В.М. Гузій та відома українська письменниця М.М.Морозенко, яка побачила світ у Київському видавництві «Світ Успіху». 
    В презентації книги прийняв участь перший заступник голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату районної ради С.М.Максак, начальник відділу культури Г.П.Унгуряну, автори книги, працівники видавництва, бібліотекарі сільських бібліотек, вчителі та учні шкіл району. 

12 лютого 2014 р.


    «Броварська земля багата на талановитих людей» - зауважив у своєму виступі В.М.Кукшин – «Особливе місце серед них належить поетам і письменникам. І кожна книжка наших авторів, яка виходить друком – це приємна подія для Броварщини. Сьогодні ми зустрічаємось з яскравими особистостями, автори книги, які написали книгу казок про походження назв міст і сіл Броварщини. Приємно ще й те, що цю книгу проілюстрували діти сільських шкіл Броварщини. Книга стала особливою, унікальною. 
    Хочу назвати кращих дітей ілюстраторів нашого району: 
Каріна Горбаченко с.Плоске; 
Вікторія Гаценко с.Гоголів; 
Аліна Найда с.Княжичі; 
Дарія Руденко с.Рожни; 
Ярослав Демиденко с.Семиполки та інші. 
    Кожна друкована книжка – це свято. В книзі є і Червиве озеро в Семиполках, і Соловей Розбійник із зазимських лісів, і казкове містечко майстрів у Літках та багато інших легенд про походження найменування сіл і селищ Броварщини». 
    Багато доброго, щирого і теплого говорили на цій зустрічі автори книги М.М.Морозенко та В.М.Гузій, діти, що ілюстрували сторінки книги, начальник відділу культури Г.П.Унгуряну та інші. 
    Є сподівання, що книга знайде не тільки маленького читача, а й дорослих людей, тому, що вона про кожне село району про його історичне минуле.
Comments