Відбулась робоча нарада щодо створення Калинівської об’єднаної територіальної громади

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 07:02 Інформаційно-довідковий центр

13 квітня – в приміщенні Калинівської селищної ради відбулась робоча нарада щодо створення Калинівської об’єднаної територіальної громади.
    В нараді взяли участь керівник громадського наукового-експертного офісу радників голови Київської облдерж-адміністрації В.П.Удовиченко, голова районної ради С.М.Гришко, голова Калинівської селищної ради В.С.Булкот, Погребський сільський голова В.В.Крупенко, Пухівський сільський голова М.Г.Труба, Рожнівський сільський голова В.М.Кабиш, Літківський сільський голова І.Г.Андріяш, Літочківський сільський голова М.В.Гайдак, Рожівська сільська голова С.Д.Величенко, Великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов, депутати Київської обласної ради О.Є.Кищук, О.В.Сімоновський, депутати Броварської районної ради, представники громадських організацій.
    На робочій нараді обговорили перспективу створення та спроможність Калинівської об’єднаної територіальної громади.
    В свою чергу керівник громадського наукового-експертного офісу радників голови Київської облдерж-адміністрації В.П.Удовиченко, голова Броварської районної ради С.М.Гришко запевнили присутніх в підтримці щодо створення Калинівської об’єднаної територіальної громади.
    На нараді було прийнято рішення:
- в найкоротший термін провести сесії сільських рад, що об’єднуються в територіальну громаду, де депутати визначься з підтримкою відповідного рішення;
- створити спільну робочу групу з представників населенипунктів для проведення роботи щодо об’єднання територіальних громад.