Відбулась робоча нарада у Броварській райдержадміністрації

опубліковано 6 лист. 2017 р., 01:49 Інформаційно-довідковий центр

06 листопада 2017 року у малому залі Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Плаксі Ю.С.

На нараді були присутні: керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., керівники управлінь відділів та служб Броварського району, представники засобів масової інформації.

За результатами наради керівникам управлінь, відділ та служб були надані доручення:

- Відділу житлово-комунального господарства Броварської райдержадміністрації тримати на особистому контролі стан виконання ямкового ремонту та підготовку до осінньо-зимового періоду підприємствами Броварське ДЕУ та Прат «Коммунтранс».

- Повторно інформувати населення через газету «Нове життя» про небезпечні хвороби.

- Всім керівникам управлінь, відділ та служб закрити питання по наданню інформації на розгляд сесії районної ради.

- начальнику відділу освіти вирішити питання щодо обладнання протипожежною сигналізацією дитячого будинку «Надія».