Новини‎ > ‎

Відбулась розширена нарада з директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району

опубліковано 13 бер. 2014 р., 07:19 Інформаційно-довідковий центр
    14 березня -  в приміщенні актової зали відділу освіти, під головуванням заступника голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікової, відбулась розширена нарада з директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. 
    На порядку денному були винесені наступні питання: 
1. Про дотримання законодавства Закону України з прав дитини. 
2. Про якість роботи зі зверненнями громадян. 
3. Про закінчення 2013-2014 року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району. 
    Під час зустрічі були обговорені питання харчування учнів, стану розрахунків по кредиторській заборгованості за попередній 2013 фінансовий рік та поточні платежі 2014 року. 
    Також під час зустрічі всіх присутніх було ознайомлено з Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», а також присутнім було роз'яснено необхідність заощаджень коштів по незахищеним статтям видатків з метою недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати, харчування дітей та оплати за комунальні послуги та електроенергію в цілому за підсумками 2014 фінансового року.

13 березня 2014 р.Comments