Відбулась розширена оперативна нарада

опубліковано 21 серп. 2017 р., 04:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 серп. 2017 р., 05:48 ]

21 серпня 2017 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулась розширена оперативна нарада під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка.

В нараді взяли участь голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови.

Голова Броварської районної державної адміністрації розпочав нараду з аналізу суспільно напруженої ситуації в с. Богданівка. Проблема полягає в конфліктних відносинах між жителями села та особами ромської національності, які там проживають.

20 серпня районним відділом Броварського району було зафіксовано порушення громадського порядку. В ході оперативного розслідування з’ясувалося, що жодна особа ромської національностів, яка мала відношення до порушення, у  Броварському районі не зареєстрована.

Районному відділу поліції доручено взяти під котроль ситуацію та забезпечити присутність в населеному пункті наряду поліції.

Відповідно до порядку денного розглянули такі питання:
  1. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України:
   Вирішили:
   - постійно інформувати Броварську районну державну адміністрацію про виконання впроваджень щодо стягнення заборгованості до Пенсійного фонду;
   - організувати нараду з підприємцями та розглянути питання щодо їхньої заборгованості перед Пенсійним фондом

2. Про проведення оздоровлення та відпочинку дітей в Броварському районі.
   3. Про стан працевлаштування учасників антитерористичної операції, які перебувають на обліку як безробітні в службі зайнятості.
   Вирішили:
   - продовжити проводити професійне навчання, семінари та тренінги для учасників антитерористичної операції;
   - відділу освіти надати Центру зайнятості інформацію про результати вступної кампанії на  2017-2018 н.р.;
   - вивчити питання мінімізації навчання осіб, які в подальшому не планують працювати.

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Представник ДСНС звернув увагу на підвищену ймовірність виникнення пожеж і загоряння торфу через спеку та звернувся до сільських, селищних голів з проханням моніторити місця ймовірного загоряння та сприяти готовності пожежних команд до викликів.