Відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Броварського району

опубліковано 1 вер. 2014 р., 06:50 Інформаційно-довідковий центр

1 вересня 2014 р.

28 серпня 2014 року у Будинок культури смт. Калинівка відбулася серпнева (2014 р.) конференція педагогічних працівників Броварського району.
    Участь у роботі конференції взяли:

-          працівники закладів освіти району;

-          керівники районної державної адміністрації та районної ради;

-          керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації;

-          працівники правоохоронних органів та відділу Броварського ДАІ;

-          представники обласного управління освіти;сільські та селищні голови;

-          керівники господарств району; представники громадських організацій;

-          ветерани педагогічної праці;

-          члени батьківських комітетів закладів освіти;

-          представники органів учнівського самоврядування.
    З вітанням учасникам конференції виступили:

-          Кищук Олег Євгенович – голова Броварської районної державної адміністрації

-          Гришко Сергій Миколайович – голова Броварської районної ради

-          Прянішнікова Катерина Валеріївна – заступник голови Броварської районної державної адміністрації

-          Гарник Микола Васильович ‑ Броварський міжрайонний прокурор , державний радник юстиції І класу

-          Горюнов Олексій Володимирович– депутат Броварської районної ради

-          Пількевич Ольга Дмитрівна– представник департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації (методист центру координації роботи з методичними кабінетами КОІПОПК)

-          Хромець Світлана Миколаївна – в.о. начальника відділу освіти Броварської райдержадміністрації

-          Касянчук Володимир Степанович – голова райради профспілки вчителів Броварського району

-          Ромась Олександр Петрович та Пасіка Володимир Григорович – ветерани педагогічної праці.
    У ході роботи конференції підведено підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в 2013-2014 навчальному році та пріоритетні завдання освіти Броварського району в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на новий 2014-2015 навчальний рік, розроблено проект ухвали.