Відбулась серпнева педагогічна конференція

опубліковано 29 серп. 2013 р., 07:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 серп. 2013 р., 23:21 ]
    29 серпня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко взяв участь в традиційній серпневій конференції педагогічних працівників Броварського району.

29 серпня 2013 р.

На конференції були присутні працівники закладів освіти району, виконуюча обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, представник департаменту освіти Київської облдержадміністрації Н.М.Бігун, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації М.І.Сек, депутат Київської обласної ради Л.А.Вайсфельд, ветеран педагогічної праці О.П.Ромась працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови, представники громадських організацій, члени батьківських комітетів, представники органів учнівського самоврядування.
    Після відкриття роботи конференції з вітальною промовою від імені голови Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненка до присутніх зверталися заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова та від імені голови районної ради А.В.Деменка виконуюча обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга, депутат Київської обласної ради Л.А.Вайсфельд, ветеран педагогічної праці О.П.Ромась.
    Начальник відділу освіти В.В.Ткачук у своїй доповіді проаналізував стан освіти Броварського району та підготовку до нового навчального року шкіл району, в обговоренні даного питання взяли участь директор Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів В.С.Мудревська, директор Броварського районного Центру туризму  О.О.Білановська.
    Після завершення обговорення було прийнято резолюцію конференції.
    За вагомий внесок в розвиток освіти від районної ради Подяками було нагороджено 82 педагогічних колективів Броварського району.
    Після завершення конференції педагогічні працівники прийняли участь у секційних засіданнях.