Відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні

опубліковано 10 лют. 2017 р., 02:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лют. 2017 р., 02:20 ]

10 лютого – в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні.
    На нараді присутні виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, голова районної ради С.М.Гришко, заступник мільского голови Л.М.Виноградова, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В.Багнюк, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту молоді Броварської районної ради В.Є.Шульга.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Розробка взаємодії щодо спільних видатків міста і району на потреби ЦРЛ.
2. Забезпечення медикаментів першої необхідності для ЦРЛ.
3. Щомісячний звіт про надходження та видатки спецфонду ЦРЛ.
4. Здійснення контролю за використання коштів на придбання ліків.
5. Спільне фінансування міста і району оплати праці медичних працівників.
    По всім питанням данні доручення головному лікарю ЦРЛ, управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації та управлінню фінансів виконавчого комітету Броварської міської ради.