опубліковано 17 бер. 2017 р., 06:14 Інформаційно-довідковий центр
   17 березня відбулась спільна нарада за участі керівників м.Бровари та Броварського району щодо фінансування Броварської центральної районної лікарні.
   На нараді були присутні  голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, Броварський міський голова І.В. Сапожко, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В. Багнюк.
   Були обговорені питання щодо проведення ремонтних робіт в різних корпусах Броварської ЦРЛ, завершення ремонту в Дитячій лікарні та придбання необхідного обладнання.
   Основними напрямками фінансування залишається завершення ремонту Дитячої лікарні, проведення заміни парового котла в котельні Броварської ЦРЛ, капітальний ремонт даху хірургічного корпусу Броварської ЦРЛ, заміна ліфтів у декількох корпусах, придбання обладнання для відділення інтенсивної терапії.

Цього ж дня у приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації голова адміністрації М.Ф. Клименко провів  нараду щодо функціонування медичних закладів первинної ланки на території Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   На нараді були присутні голова Калитянської ОТГ  О.В. Христинченко, головний лікар Броварського районного Центу первинної медико-санітарної допомоги І.А. Деметьєва, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В.  Багнюк, представники Калитянської ОТГ.
   Основним питанням даної наради було створення Центру первинної медико-санітарної допомоги Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко наголосив на необхідності в найкоротші терміни створити відділ охорони здоров’я Калитянської ОТГ та почати роботу по утворенню Центру первинної медико-санітарної допомоги Калитянської ОТГ.
   Також піднімалось питання про забезпечення належного стану пожежної безпеки на території Калитянської об’єднаної територіальної громади.
   Представник Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській області А.О. Лічагін наголосив, що забезпечення пожежної безпеки громадян на території Калитянської ОТГ покладається на Калитянську селищну раду.