Спільна нарада з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути м. Бровари та Броварського району

опубліковано 14 черв. 2015 р., 22:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 черв. 2015 р., 01:10 ]

12 червня – в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулась спільна нарада з перевізниками, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути м. Бровари та Броварського району.
    В нараді взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, начальник управління інфраструктури та туризму Київської облдержадміністрації В.О.Галицький , начальник відділу економіки О.В.Козачок, начальник управління соціального захисту населення Л.П.Яіцька, перевізники Броварського району та м.Бровари.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Обговорення формування маршрутної мережі Київської області.
2. Формування тарифів після скасування державного регулювання.
3. Пільгові перевезення пасажирів з 01.06.2015 року.
4. Підготовка нових конкурсів на перевезення пасажирів.
5. Інші актуальні питання діяльності перевізників.