Відбулась спортивно-боксерська зустріч, серед збірних команд спортсменів боксерів Броварського району та міста Бориспіль присвячена 200 річчю с Дня народження великого Кобзаря Т.Г.Шевченка

опубліковано 11 бер. 2014 р., 04:52 Інформаційно-довідковий центр
    9 березня в селі Шевченкове Броварського району відбулась цікава спортивно-боксерська зустріч, серед збірних команд спортсменів боксерів Броварського району та міста Бориспіль . Загалом прийняло участь 60 чоловік. Змагання були заплановані недаремно в селі Шевченкове так, як вся країна відзначала 200 річчя с Дня народження великого Кобзаря Т.Г.Шевченка. Всі перемоги спортсменів були присвячені великому Тарасу.
   В селі Шевченкове розпочав свою діяльність спортивний клуб "Фортеця", який очолює тренер-викладач ДЮСШ Броварського району з боксу Халєєв Ярослав, який виховав багато переможців та призерів обласних республіканських змагань. Спортивний клуб та змагання, які проводяться в селі Шевченкове, проходять за підтримки голови села Дяченко В.М. та активної молоді яка вболіває за майбутнє свого села і бажає бачити підрастаючу юнь здоровою та успішною.
    На святі були присутні голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, депутат Броварської районної ради Зайцев Сергій Олександрович, сільський голова Дяченко Влас Миколайович, директора ДЮСШ Філіпова Тетяна Анатоліівна, голова Броварської районної федерації боксу Щибіко Роман. Щирі слова вдячності хотілось сказати аматору спорту майстру спорту з боксу СРСР Балицькому Миколі Федоровичу який допомогає молоді села і досі тренує підростаючу юнь нашої Батьківщини.

11 березня 2014 р.