Відбулась XXIV звітньо-виборча конференція Броварської міськрайонної організації «Товариство Червоного Хреста України»

опубліковано 28 трав. 2015 р., 00:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 трав. 2015 р., 03:36 ]

27 травня – в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулась XXIV звітньо-виборча конференція Броварської міськрайонної організації «Товариство Червоного Хреста України».
    У конференції взяли участь голова Броварської райдержадміністрація В.О.Сінько міський голова І.В.Сапожко, голова районної ради С.М.Гришко, голова Київської обласної організації Червоного хреста України О.М.Гуленко, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, депутат Броварської районної ради В.Є.Шульга, 95 делегатів від первинних організацій.
    Зазначено, що за звітній період, з 2010 по 2105 роки, понад 184 тисячі осіб від міськрайонної організації отримали благодійну допомогу на загальну суму понад 5,6 млн.грн. Це медична, соціально-побутова та матеріальна допомога людям похилого віку, інвалідам, багатодітним малозабезпеченим родинам, дітям-сиротам. Нині служба милосердя налічує 6 медичних патронажних сестер, які обслуговують 890 самотніх громадян. Організація здійснює свою діяльність за 12 різними програмами, серед яких «Патронажна сестра», «Турбота» та інші.
    Учасники конференції визнали роботу міськрайонної організації відмінною. ЇЇ головою переобрано Драпей Лілію Борисівну.
    За вагомий внесок у доброчинність ряд працівників організації, волонтерів та меценатів відзначено нагородами Товариства Червоного Хреста України, Почесними грамотами обласної та міськрайонної організацій Червоного Хреста України.

Голова Київської обласної організації Червоного хреста України О.М.Гуленко вручив Броварській райдержадміністарції Почесну грамоту Товариства Червоного Хреста України.

27 травня 2015 р.