Відбулися гуляння з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!

опубліковано 1 лип. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 лип. 2019 р., 01:53 ]
   27 червня 2019 року в с. Погреби відбулися гуляння з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!

Ці свята традиційно відзначаються в один день. Це пов'язано не тільки з тим, що дві дати стоять поруч, а й з тим, що за духом своїм свята дуже близькі між собою.
   23 роки поспіль ми маємо за честь пишатися головним Законом нашої Держави. Законом із засадничими принципами у справі Державотворення та гарантіями нашого спільного щасливого та упевненого майбутнього!
   Молодь – це активна, високоідейна когорта креативних людей, що сповнені оптимізму і бажання працювати, рухатися вперед, творити сьогодення. Ті, хто запалом своїм творить новітню історію, хто підкорює вершини розвитку особистості.

Саме з таким настроєм відбувся захід, участь в якому взяли: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, голова Броварської районної ради С. Гришко, Народний депутат України П. Різаненко, голови сільських та селищних рад, жителі та гості Броварського району.

Представників різних сфер діяльності нагороджено Відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації, грамотами Броварської райдержадміністрації, подяками та відзнаками Броварської районної ради.

Присутніх зі святому привітав голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, який зазначив, що саме завдяки тісній співпраці з представниками всіх сфер діяльності Броварський район є одним з найпотужніших в Київській області.

Також з вітальним словом звернулися голова Броварської районної ради С. Гришко, голова Погребської сільської ради В. Крупенко та Народний депутат України П. Різаненко.

Присутні мали змогу відвідати патріотичний ай-стоппер (eye-stopper) – сучасну лаундж зону, де можна відпочити, взяти участь у цікавому опитуванні, перевіривши себе та свої знання.
   Працювали локації з волебольного та міні-футбольного турнірів, адже спорт – це здоров’я, молодість і краса.
   Відбувся турнір з тактичної стрілецької гри лазертаг, файєр-шоу, різні забави та цікаві конкурси.

На святі працювали фудкорт, фотозона від «Бро-Евент», розважальні зони для дітей.

Мабуть, не випадково День молоді ми відзначаємо в найтеплішу, найпрекраснішу, сонячну пору року, адже саме молодість випромінює тепло і любов. Саме молодому поколінню спочатку вчитися, потім працювати на благо нашої славетної Броварщини, на благо нас із вами та нашої неньки-України.
   Молоді солісти люблять свій рідний край і оспівали його у піснях!
   І звичайно багато музики, music-putty, виступ кавер-гурту «Узвар» та багато іншого!

Більше фото дивися тут!