Відбулися міськрайонні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань Броварського району

опубліковано 23 трав. 2019 р., 05:34 Інформаційно-довідковий центр
   23 травня 2019 року на стадіоні Броварського вищого училища фізичної культури за адресою м. Бровари вул. Шевченка, Броварським районним управлінням ГУ ДСНС України у Київській області було проведено міськрайонні змагання з пожежно-прикладного спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань Броварського району.

Дані змагання були проведені з метою зароджування здорової, сильної нації, популяризації і розвитку пожежно-прикладного спорту в Броварському районі, формування у жителів та працівників підприємств необхідних навичок і спеціальних якостей в роботі з пожежним обладнанням, підвищення рівня спортивної майстерності.

У змаганнях взяли участь: команди дружин юних пожежників навчальних закладів Броварського району та м. Бровари, сільські пожежні команди Броварського району, добровільні пожежні дружини.

І. Результати змагань серед місцевих пожежних команд та добровільних пожежних дружин:

1. Пожежна естафета (4х100 м з подоланням перешкод та гасінням палаючого протвіня):

ІІ місце – МПК с. Богданівка

ІІІ місце – МПК с. Княжичі

2. Бойове розгортання від пожежної автоцистерни на одну магістральну та дві робочі лінії з гасінням умовної пожежі (мішені):

ІІ місце – МПК с. Тарасівка

ІІІ місце – МПК с. Богданівка

3. Загальнокомандне місце:

ІІ місце – МПК с. Богданівка

ІІІ місце – МПК с. Русанів

4. Краще утримання пожежного ДЕПО:

І місце – МПК с. Княжичі.

5. Краще утримання пожежного автомобіля серед невоєнізованих протипожежних формувань:

І місце – МПК с. Требухів

ІІ. Результати змагань серед дружин юних пожежних:

Пожежна естафета (4х100 м з подоланням перешкод та гасінням горящого протвіня):

І місце – ДЮП Требухівської ЗОШ

ІІ місце – ДЮП Княжицької ЗОШ

ІІІ місце – ДЮП Русанівського НВК

Переможців привітали перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області М. Семиног та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради П. Приказчик