Відбулися навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Київської ГЕС

опубліковано 25 вер. 2018 р., 06:26 Інформаційно-довідковий центр
   25 вересня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації відбулися навчання: "Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Київської ГЕС".

В навчаннях взяли участь: перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації А.Є. Анісімов, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА І.М. Аксенов, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С Плакся, члени  комісії з питань евакуації, голови райдержадміністрацій та міськвикнкомів населені пункти яких потрапляють у прогнозовану зону катастрофічного затоплення, представники засобів масової інформації.